Kadın

Zero Line Tozu Eczanelerde Satılıyor mu?

Ekleyen:

Tarih:

Zero line zayıflama tozu kullanmak isteyenlerin aklındaki bir diğer önemli konu ise zero line tozu eczanelerde satılıyor mu sorusudur. Bu soruya kestirmeden yanıt vermek gerekirse hayır eczanede zeroline tozu maalesef satılmamaktadır. Bunun dışında hamileler ya da emziren kadınlar kullanabilir mi diye merak edenlere de yine üzgün olduğumuzu belirterek bunu hamilelerin ya da emziren kadınların kullanmaması gerektiğini söylüyoruz.

Daha önce de zeroline kullanıcı yorumları sayfası altında bu ürün hakkında detaylı bilgiler vermiş, fiyatını vs.. sizler için paylaşmıştık. İnsanlar da paylaşmış olduğumuz diğer konularda ve bu sayfada zeroline zayıflatıcı toz ile alakalı düşüncelerini paylaşıyorlar. Siz de bu ürünü kullanmak istiyor fakat aklınızda bazı soru işaretlerini gidermek için yorum alanını kullanarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Kalp-damar rahatsızlığı olan kimselerin bu ürünü kullanmamasını taavsiye ederek az önce de ifade ettiğimiz hamile ve emziren bayanların bu ürünü kullanmaması gerektiğini altını çizerek bir kere daha söylemek istiyoruz. Satış fiyatı 79 lira olan bu ürünü online sitelerden ya da bazı aktarlardan bulmanız mümkündür. Sizce bu türlü ürünler insanı zayıflatır mı? Ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir