Teknoloji

Yapay Deprem Gerçekten Yapılabilir mi?

Ekleyen:

Tarih:

Günümüzde birçok şeyin yapayının yapıldığına şahitizdir. Yapay gıda, yapay zeka, yapay organlar vs.. Doğa olaylarına da müdahale etmeye çalışan insanların yapay deprem oluşturmaları mümkün müdür? Bu sorunun cevabına EVET diyeceğiz. Evet diyoruz zira bu konuyla alakalı Amerika merkezli çalışmaların olduğu Youtube ve sosyal ağlarda dolaşmaktadır. Hatta İstanbul’da meydana gelen 17 Ağustos 1999 depreminin de yapay olarak oluşturulduğu iddia edilmektedir.

Bununla alakalı bir kitap yazan Aydoğan Vatandaş’ın Haarp / Kıyamet Teknolojisi isimli kitabını okumanızı, incelemenizi tavsiye ederim. Yazar kitabında 17 Ağustos’tan askeriyede hareketliliğin olduğunu, görgü tanıklarının değişik olaylara tanık olduğunu vs.. anlatmaktadır. Hatta öyle ki deprem olmadan hemen önce gökyüzünde kocaman bir ışığın parıldadığını ve sonrasında ise depremin meydana geldiğini daha sonraları insanlar anlatmaktadırlar.

Böyle bir teknolojinin olması muhtemeldir. Fakat yaparlar mı? Yapılabilir mi? TEknolojinin asıl kullanım alanı nedir? Ne amaçla üretilmiştir? Bu soruların cevaplarını maalesef kimse bilemiyor. Biz sadece gelişen teknolojinin geldiği noktaya bakarak, insanların artık uzaya seyahatler düzenleme planları yaptığını düşünerek yapay deprem yapılabilir diye tahmin ediyoruz. Ancak yine de işin en doğrusunu Allah bilir diyerek sizleri HAARP teknolojisini araştırmaya yönlendireceğim.

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir