Kadın

XMARKS Gümüş Selülit Jeli Kullananlar ve Yorumları

Ekleyen:

Tarih:

Özellikle hanımlar selülitlerinden kurtulmak için birçok yönteme başvurmaktadırlar. Bu haberimizde xmarks gümüş selülit jeli kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ve şikayetleri ile birlikte insanların akıllarına takılan sorulara da yer verilecektir. Öncelikle xmarks gümüş selülit jeli nedir sorusuna yanıt vermeye çalışalım.

Bu ürün içerisinde mikro gümüş denilen maddeyi barındıran – ne olduğunu bilmiyoruz – ve doğum sonrası çatlaklardan, selülitlerin giderilmesine kadar birçok fiziksel sorunu gidermeye yaradığı iddia edilen bir jeldir. Selülit olan bölgeye uyguladığınız zaman düzenli kullanım neticesinde iyileşmeler görüldüğü iddia edilmektedir. Konuyla alakalı bir tecrübemiz olmadığı gibi bu bilgilerin xmarks gümüş jel satış sitelerinden alındığını da belirtmek isteriz.

XMARKS Gümüş Selülit Jeli

1 Kasım’da tüm eczanelerde satılacağı iddia edilen bu ürünün henüz eczanelerde satılmadığını belirtmek zorundayız. İlerleyen günlerde gelir mi bilemiyoruz ancak bu türlü ürünler genellikle internette satıldığından ve eczanelerde satılıyor ya da satılacak gibisinden ibarelerde insanlara güven vermek için hazırlanmış reklam argümanları olduğundan dolayı bizce ilerleyen zamanlarda da bu ürün eczanelerde satılmayacaktır.

XMARKS Gümüş Selülit Jeli

Düzenli olarak kullanılması tavsiye edilen xmarks gümüş selülit jeli 10 günlük kullanım paketi için ödeyeceğiniz miktar kargo bedeli ile birlikte 79 liradır. Eğer 30 günlük kullanım setini almak istiyorsanız 189 liraya bu sete sahip olabileceksiniz. 30 günlük düzenli kullanım sonucunda bile ancak yüzde 50 gibi bir azalma göreceğiniz söyleniyor. Sonrasında kullanıp kullanmamak ise size kalmıştır.

XMARKS Gümüş Selülit Jeli Kullananlar

Siz de xmarks gümüş selülit jeli kullananlar başlıklı bu haberimizde ürün hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir, düşüncelerinizi de yorum alanından belirtebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir