Teknoloji

WordPress Haber Temaları ile News Sitesi Yapma

Ekleyen:

Tarih:

Yıl 2016. Teknolojinin gelişimine ayak uydurmak mümkün değil. Daha 10 yıl önce websitesi yapmak için milyarlarca para harcayan insanlar bugün daha güzel tasarımları ücretsiz ya da çok cüzi ücret karşılığında yapabiliyorsunuz. Bugün ücretsiz olarak dağıtılan WordPress ile siz de her hangi bir kategoride internet sitenizi açabilir, yayına başlayabilirsiniz.

Sadece haber sitesi değil. Hangi kategoride site açmak istiyorsanız bununla ilgili hazır şablonlar bulmanız mümkündür. Biz burada wordpress haber temaları başlığı altına bazı temaları sizlere tanıtacağız. r10 üzerinden hemen hemen tüm tasarımlara ulaşmanız mümkündür.

xTurk Haber Teması

İlk olarak sizlere tanıtacağım temanın adı xTurk’tür. Sahibini yakından tanırım. Yapımcının adı Seçkin Talanöz‘dür. Çok güzel ve işlevli bir tema hazırlamış ve çok uygun fiyata da satışını yapmaktadır. Kendisi ile iletişime geçtiğinizde size elinden geldiğince yardımcı olan bir kişidir. xTurk haber temasını istediğiniz sitede kullanmanız mümkündür. İster haber sitesi ister blog. İster kadınları ilgilendiren bir site için dilerseniz de sağlık alanında açmış olduğunuz bir sitede çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem kolay kullanımı hem de yüzlerce opsiyonuyla www.xturk.com üzerinden tasarımı inceleyebilir, beğenirseniz de www.hostingfoni.com sitesinden temayı alabilirsiniz.

Google News Uyumlu WordPress Temalar

Siz de google news uyumlu bir haber sitesi hazırlamak istiyorsanız sitemizde paylaşılan içerikleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu temanın dışında elbette çok daha güzel görünümle temalar bulunmaktadır. Mesela theWP haber teması da bence xturk kadar güzel bir temadır. Bunun dışında habermatik, a4haber teması, havadis ve plusportal wordpress haber temaları da işiniz görebilecek temalar arasındadır.

Google News Uyumlu Siteler

Eğer bir wordpress haber sitesi yapacaksınız sizlere tavsiyem öncelikle normal bir wordpress teması ile içeriğinizi hazırlayın. Site ayarları, içerik girme, kategorileri ayarlama vs.. hepsini hallettikten sonra bir haber teması satın alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Hatta news başvurusu yaptıktan sonra temayı alırsanız daha mantıklı olacaktır. Çünkü en azından paranız cebinizde kalmış olacak. Dilerseniz google news başvurusu nasıl yapılır diyenler için google news uyumlu wordpress haber sitesi hazırlama konumu inceleyiniz. Detaylar için aşağıdaki linke tıklayınız.

Google News Uyumlu Haber Sitesi

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir