Kadın

Ünlülerin Kullandığı Sebze Form Çorbası Hangisidir

Ekleyen:

Tarih:

Instagram ve diğer sosyal medya sitelerinde ünlülerin kullandığı sebze form çorbası diye tanıtımı yapılan ürün hayli merak uyandırdı. Peki sebze form çorbasını kullanan ünlüler kimler? Hangi ünlü zayıflamak için bu çorbayı kullanmış. Bu konuyla alakalı yaptığımız araştırmaları sizlerle paylaşmak istedik.

Ürünün satış sitesini incelediğimizde Seda Sayan’dan Demet Akalın‘a, Ece Erken’den Gülşen’e kadar birçok güzel ve ünlü kişinin sebze form çorbası kullandığını görmekteyiz. Peki bu bilgi doğru mudur? Yoksa sadece satış yapabilmek için hazırlanmış görüntülerden ibaret bir şey midir? Bildiğiniz üzere Türkiye’de para kazanmak için her yola başvuranlar insanların duygularıyla oynamayı normal bir şey görüp onları kandırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Aşağıdaki listede sebze form çorbası kullandığı iddia edilen ünlülerin listesini göreceksiniz:

Sebze Form Çorbası Kullanan Ünlüler

  1. Seda Sayan
  2. Demet Akalın
  3. Gülşen
  4. Ece Erken
  5. Ebru Şallı

Peki gerçekten de bu ünlüler sebze form çorbası kullandılar mı? Bunun için instagram sayfalarına gidip gönderilerini incelemek yeterli olacaktır. Biz de öyle yaptık. Ünlülerin instagram hesaplarına girip hangisinde sebze form çorbası ile çekilmiş görüntüsü var diye inceledik. Bu inceleme neticesinde biz sadece Demet Akalın’da sebze form çorbası ile alakalı bir paylaşım bulduk. Seda Sayan, Gülşen, Ece Erken ve Ebru Şallı’nın geçmişe yönelik gönderilerini incelememize rağmen bir sonuç bulamadık.

Sebze Form Çorbası Instagram’da

https://www.instagram.com/p/BPWyN2ih6YX/

Sebze Form Çorbası Yorumları

Demet Akalın’ın instagram’da paylaştığı o gönderiyi yukarıda sizlerle paylaşıyoruz. DAha önce sebze form çorbası kullanıcı yorumları başlıklı konuyu da yayınlamış ve sizlerin yorumlarına yer vermiştik. Dilerseniz gerçek sebze form çorba şikayetleri için o sayfayı da inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki yorum alanından sebze form çorbası hakkında neler düşündüğünüzü paylaşmak istemez misiniz?

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir