Teknoloji

TTNET Şikayet Hattı Rekor Kırıyor

Ekleyen:

Tarih:

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi hiç tartışmasız Türk Telekom‘dur. TTNET ise bu firmanın internet sağlayıcısı olarak görünen bir alt markasıdır. Günümüzde yaşanan internet sorunlarından, zaman zaman internetin kesilmesine, personelin müşteri ile olan davranışından online sistemlerdeki hatalara kadar birçok sorun insanları illallah ettirmiş durumdadır. Bu nedenle insanlar sorunlarının çözümünü ya mahkemelerde ya da şikayet ve yorum sitelerinde aramaktadır.

Öyle ki insanlar ttnet ile alakalı şiirler bile yazar oldu. genelde “ben yandım siz yanmayın” şeklinde başlayan ttnet şiirleri sosyal medyada epey meşhurdur. Yaklaşık 2 milyon abonesi bulunan ttnet firmasına müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabildiğiniz gibi şikayet sitelerindeki yorumlarınızla da derdinizi anlatabiliyorsunuz. Özellikle modemlerin kalitesizliğinden yakınan, internetin çok yavaş olmasından şikayet eden müşteriler 1 kuruş daha fazla kazanacağım diye çin malı adi modemleri artık istemiyoruz gibisinden yorumlarda bulunuyorlar.

TTNET şikayet hattı

Her neyse! Facebook, Twitter gibi sosyal medyalar ttnet şikayet diye arama yaptığınızda kendi gözlerinizle acı tabloyu göreceksinizdir. TTNET gibi bir firmaya bu türlü sorunların yakışmadığını belirterek yetkililerin en kısa zamanda müşterilerin mağduriyetini gidermelerini umud ediyoruz. Siz de ttnet şikayet hattı başlıklı bu haberimizde yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz.

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir