Magazin

Sevilay Yılman Kimdir? Kiminle Evli?

Ekleyen:

Tarih:

Sevilay Yılman Kimdir – Son günlerde HaberTürk sunucularından sevilay yükselir’in twitter, facebook, instagram gibi sosyal medya hesaplarında soyadını değiştirmesi takipçilerinin kafasını karıştırdı. Bunun üzerine çıkan dedikodulara göre uzun zamandır kameralardan uzak olan sevilay yükselirin evlendiğini ve soyadını da bu yüzden değiştirdiği iddia ediliyordu. Fakat işin aslı o şekilde değilmiş…

Aslen Malatya’Lı olan Sevilay Yükselir bildiğiniz üzere Mustafa Nihat Yükselir ile evlenmiş ve 3 yıl önce de boşanmıştı. Boşandıktan sonra da Yükselir soyadını kullanmayan devam eden Sevilay soyadını tekrardan kızlık soyadıyla değiştirdi. Hatta öncesinde neden boşanmış olmana rağmen soyadını değiştirmiyorsun diye soranlara “şartlar o zamanlarda onu gerektiriyordu” diye cevap veriyor.

Yükselir Gitti, Yılman Geldi

YILMAN soyadı Sevilay’ın kızlık soyadıdır. Aslında dedikoduların aksine Sevilay Yükselir eski eşinin başka biriyle evlenmesinin ardından soyadını kızlık soyadı olarak değiştirdi. Mesleğe geri döndüğünde YILMAN soyadını kullanmaya başlayan Sevilay artık halkın karşısına yeni bir kimlikle yani Sevilay Yılman ile çıkacak.

Sevilay Yılman’ın resmi twitter hesabını takip etmek isteyenler buraya tıklasa yeterli olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir