Magazin

Savaşçı Dizisi Oyuncuları Sungurlar’ın Oyuncu Kadrosu mu?

Ekleyen:

Tarih:

Son günlerde çığ gibi büyüyen savaşçı dizisi ile alakalı Samanyolu TV’de yayınlanan Sungurlar dizisinin devamı olduğu iddia edilmektedir. Bu iddiaların ardından sosyal medyada hem tepki hem de ilgi çığ gibi büyüyor. Bildiğiniz üzere sungurlar dizisi, Samanyolu TV kapatılmadan önce reytingleri altüst eden dizilerden bir tanesiydi. STV kapatıldıktan sonra dizinin çekimlerine de ara verildi. Fakat birkaç gün önce Sungurlar’ın Fox TV’de “Savaşçı” ismiyle devam edeceği iddia edildi. Bunun doğru olup olmadığı bilinmese de bazı kişiler tarafından Fox  TV’nin reytinglerini düşürmek amaçlı da ortaya atılmış bir iftira olabileceği söyleniyor.

Savaşçı dizisine 1 yıldan beridir emek sarfediliyor. Çalışmalar tüm hızıyla devam ederken Kahraman Türk Askerinin 2200 yıllık geçmişi ele alınıyor. Her şartta vatanları için çarpışan bu aslan oğlu aslanların hikayesinin anlatılacağı filmin Sungurlar ile bir bağlantısının olduğunu zannetmiyoruz. Kaldı ki konu itibariyle belki askerler anlatılacağından Sakarya-Fırat ya da Sungurlar ile benzetilebilir fakat Sungurlar’ın devamı demek doğru bir ifade olmayacaktır.

Savaşçı Dizisi Oyuncuları

Zaten senaryosu TRT’de yayınlanan Sakarya-Fırat dizisinin senaristi olan Süleyman Çobanoğlu tarafından hazırlandı. Büyük bütçelerin ayrıldığı dizinin yakında FOX TV ekranlarında başlaması tahmin ediliyor. Henüz savaşçı dizisi oyuncuları hakkında bilgi olmasa da çok yakında sizler için bu yazıyı güncelleyeceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için Dikey Haber’i takip etmeye devam ediniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir