Web TV

Recep İvedik 5 Filminde Boks Sahnesi Kalkıyor

Ekleyen:

Tarih:

Recep İvedik 5 filminin fragmanı yayınlandıktan sonra bazı kişiler tarafından filmde ırkçılık yapıldığı, azerbaycanın aşağılandığı gibisinden yorumlar yapıldı. Konuyla alakalı Şahan Gökbakar bir açıklama yapmış olsa da bu çirkin eleştiriler, çirkin yorumlar gelmeye devam etti. Şahan Gökbakar’da belki de günlerini harcayarak hazırlamış olduğu o sahneyi hiç tereddüt etmeden kaldırdığını, bunun da dostluğumuzun, arkadaşlığımızın, kardeşliğimizin bir kanıtı olarak sunduğunu belirtti.

Şahan Gökbakar yapmış olduğu açıklamada filmlerinin her zaman gülmek ve güldürmek için hazırlandığını, yapıldığını söyledi. Yeni filmi olan Recep İvedik 5 filminde de yine aynı duygu ve düşünceyle hareket ederek hazırladığını söyledi. Fakat bir sahnenin bazı kişiler tarafınca yanlış yorumlanıp yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesinden dolayı ilgili sahnenin kaldırıldığını belirtti.

Konuşmasının sonunda alınan, üzülen herkesten helallik isteyen Şahan Gökbakar tüm türk milletini selamlayarka konuşmasını tamamladı. Bu konuşmasını hem instagram hesabından hem de Youtube üzerinden takipçileriyle paylaşan Şahan Gökbakar, videda da epey üzülmüş gibi görünüyordu. İşte recep ivedik 5 filmi ile alakalı Şahan’ın özür dilediği o video:

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir