Magazin

Recep İvedik 5 Filmi Krize Neden Oldu

Ekleyen:

Tarih:

Recep İvedik film serisiyle hayli iyi bir gişe yakalayan Şahan Gökbakar şimdilerde recep ivedik 5 filmi ile sinema perdesine çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan fragmanda öyle bir sahne vardı ki bu sahne nedeniyle sosyal medyada bir kriz meydana geldi. Filmin bir sahnesinde insanları güldürmek, eğlendirmek amacıyla boks sahnesi yer almakta. Bu sahnede kardeş ülke olan Azerbaycan’dan bir boksör ile Recep İvedik karşı karşıya gelmektedir. Filmde rol icabı kardeş ülkenin sporcusuna yumruk atan Recep İvedik rakibini adeta havalara uçurdu.

Aslında filmin konusu şu şekilde. Recep İvedik, bu filmde yine işleri mahvediyor. Türkiye’yi uluslararası arenada temsil edecek olan sporcuları götürecek olan otobüsün şoförünün ölmesinin üzerine Recep İvedik olaya el koyuyor ve otobüsü kendiis kullanıyor. Yolda başlayan maceralar Recep İvedik’in sporcuları zehirlemesi ve onların yerine geçip ülkeyi sporcuymuş gibi temsil etmesiyle devam ediyor. Filmde birçok ülkenin yarıştığı bu sporda bir sahnede ise Azerbaycanlı bir boksör ile türkiyeyi temsil eden boksör recep ivedik karşı karşıya geliyor. İşte burada salladığı yumrukla rakibi havalarda uçuran Recep İvedik’in bu sahnesi iki ülke arasında sosyal medyada kriz çıkmasına neden oldu.

Azeri Tarihçi Prof. Dr. Aygün Attar’ın sosyal medyada filmi eleştirmesi ve Şahan Gökbakar’a cevap vermesinin üzerine başlayan kriz Şahan’ın “Biz üzmek için değil güldürmek için varız. Bizde ‘gardaş’ ülkemize yanlış olmaz.” sözüyle şimdilik tatlıya bağlanmış gibi görünüyor. İşte o sahneyide izleyeceğiniz Recep İvedik 5 filminin fragmanı:

Recep İvedik 5 Fragmanı izle

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir