Gündem

Ölene Kadar Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu)

Ekleyen:

Tarih:

ATV’de başlayacak olan yeni dizi ölene kadar oyuncuları hakkında bu haberimizde bilgi vereceğiz. Herkesin merak ettiği ölene kadar ne zaman başlayacak, ölene kadar oyuncu kadrosu içinde kimler var gibi soruların cevaplarını da bu haberimizde paylaşacağız. Öncelikle dizinin konusu hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Ölene Kadar dizisinde birçok dizide olduğu gibi aşk, ihtiras ve haince planlar işlenecektir. Oyuncu kadrosu oldukça sağlam olan dizinin reytinglerde tavan yapması tahmin ediliyor. Dağhan, Beril’i seven ve onunla evlenmek üzere olan bir kişidir. Beril’in bir diğer sevgilisi Ender ise bu evlilik haberini duyunca çılgına döner ve çok haince bir plan hazırlayıp Dağhan’ın hapse girmesine neden olur. Beril’in babasını öldürten Ender suçu Dağhan’ın üzerine atacaktır. Bu olaydan sonra Beril ile Ender evleneceklerdir ancak Sevil ismindeki başarılı ve güzel avukat bu olayın peşine bırakmayacak, oalyın üzerine yürüyecektir. Bu şekilde devam eden olaylar zinciri her bölümde yeni gelişmelerle izleyicinin karşısında olacak.

Ölene Kadar Oyuncuları

 1. Fahriye Evcen (Selvi)
 2. Engin Akyürek (Dağhan)
 3. Sarp Levendoğlu (Ender)
 4. Gülcan Arslan (Beril)
 5. Tansu Biçer (Yılmaz)
 6. Taner Turan (Halil)
 7. Serpil Gül (Sabiha)
 8. Ragıp Savaş

Yukarıdaki listede ölene kadar oyuncu kadrosunu görmektesiniz. Bir birinden ünlü olan bu oyuncuların detaylı bilgilerini ilerleyen günlerde paylaşmaya başlayacağız. Siz de ölene kadar oyuncuları başlıklı bu yazıda dizi hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Ölene Kadar Oyuncuları: Engin Akyürek Ölene Kadar Oyuncuları: Fahriye Evcen Ölene Kadar Oyuncuları: Sarp Levendoğlu Ölene Kadar Oyuncuları: Ragıp Savaş Ölene Kadar Oyuncuları: Gülcan Arslan Ölene Kadar Oyuncuları: Tansu Biçer Ölene Kadar Oyuncuları: Taner Turan Ölene Kadar Oyuncuları: Serpil Gül

Ölene Kadar Ne Zaman Başlayacak

Dizinin yayınlanmasını uzun zamandır bekleyen izleyicinin en çok merak ettiği soru ise ölene kadar dizisinin ne zaman başlayacak olacağıdır. Gelen son haberlere göre dizinin 12 Ocak 2017’de 1. bölümü ile start vermesi bekleniyor.

Benzer Haberler

2 Comments

 1. Pingback: Ölene Kadar Dizisi Nerede Çekiliyor – Dikey Haber

 2. Zeynep

  15 Ocak 2017 at 04:50

  Merhabalar. Güzel bir yazı olmuş. Ölene Kadar dizisi ile alakalı aklınıza takılan tüm soruların cevapların paylaştığım linkten de ulaşabilirsiniz. Detaylar için lütfen tıklayınız:

  http://www.kadinliyorum.com/olene-kadar-dizisi-oyunculari-kadrosu-tam-liste-i385.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir