Magazin

Ölene Kadar Dizisi Nerede Çekiliyor

Ekleyen:

Tarih:

Son günlerin en çok merak uyandıran dizisi ölene kadar ile alakalı daha önce oyuncu kadrosu hakkında detaylı bir bilgi paylaşmıştık. Bu yazımızda ise en çok merak edilen sorulardan biri olan ölene kadar dizisi nerede çekiliyor? Dizinin seti nerede? sorusuna cevap vereceğiz. Merak edenler için ölene kadar dizisinin 12 Ocak 2017’de yayın hayatına ATV’de başlayacağını duyurmak istiyoruz.

Ölene Kadar dizisinin çekimleri son hız devam etmektedir. Çekimler 26 Kasım’da başlamış olup şu anda İstanbul Beykoz’da bir ayakkabı fabrikasında hapishane ve mahkeme sahnelerinin çekimleri yapılmaktadır. Dağhan’ın mahkemesinin görülmesi sonrasında müebbet hapis yemesi filan hepsi burada yapılmaktadır. Birçok kişinin ziyaret ettiği bu yerde çekimler yakın bir zamanda sona erecektir. Yeni yer hakkında ise henüz bir bilgimiz bulunmamaktadır.

Ölene Kadar Dizisinin Seti

Ölene Kadar Oyuncuları

Haftanın 6 günü çekimlerin devam ettiği ölene kadar dizisinin istanbul beykoz ayakkabı fabrikası film platosundan sonra nerede çekileceği, nerede devam edeceği tam olarak bilinmediğinden dolayı sizlere de bu yer hakkında bilgi veremiyoruz. Dilerseniz daha önce yayınladığımız ölene kadar oyuncuları başlıklı konuda oyuncu kadrosu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir