Magazin

Okan Bayülgen Sevgilisi Selin Atasoy ile Birlikte

Ekleyen:

Tarih:

Tatilde olan okan bayülgen dönüşte habercileri görünce neye uğradığını şaşırdı. Okan Bayülgen sevgilisi selin atasoy ile birlikte görüntülendi ve doğrusu bu duruma pek de sevinmedi. Peki kimdir selin atasoy, kaç yaşındadır ve nelerle uğraşıyor. Bu yazımızda okan bayülgen ve yeni sevgilisi selin hanım hakkında bilgiler paylaşacağız.

Tatil dönüşünde magazincileri gören ve fotoğraflarının çekildiğini farkeden Okan Bayülgen ve yeni sevgilisi bir şey söylemeden birbirlerinden ayrıldılar ve farklı yönlere gittiler. Normal zamanda birlikte görünmeleri arkadaşça bir buluşma diye magazinciler tarafından algılanabilirdi fakat el ele tutuşarak tatilden dönmeleri olayları farklı boyutlara taşıdı. Bu da okan bayülgen sevgilisi selin atasoy aşkını gündeme getirdi…

Bu konuyla alakalı düşüncelerinizi yorum alanından paylaşmayı lütfen unutmayınız. Okan Bayülgen sevgilisi selin atasoy hakkında daha fazla bilgi almak için selin atasoy kimdir linkine tıklayabilirsiniz.

Okan Bayülgen Sevgilisinin Adı Nedir

Bu haberimizde okan bayülgenin sevgilisinin adı ile birlikte kimdir, kaç yaşındadır vs.. gibi sorulara da cevap verilmiştir. Detaylar için haberi okuyunuz…

Selin Atasoy Kimdir

Peki kimdir okan beyin ellerini tutan bu güzel insan? Selin Atasoy, wikipedia bilgilerine göre marka mimarı, tasarımcı, yazar ve aynı zamanda prodüktördür. Doğum yılı 1972 olan selin atasoy şimdilerde 44 yaşındadır. İstanbul’da liseyi okuduktan sonra amerika ve fransada ekonomi, uluslararası iş idaresi ve sinema bölümlerdein eğitimine devam etmiştir. Kariyeri iyi olan selin atasoy şimdilerde okan bayülgen ile birlikte aşk yaşıyor diye iddialar ortalarda dolaşıyor.

Okan Bayülgen'in Yeni Sevgilisi Kimdir

Okan Bayülgen, yeni sevgilisi selin atasoy ile birlikte el ele tutuşurken görüntülendi. Bu yazımızda selin atasoy kimdir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Okan Bayülgen Sevgilisi Hk.

Dilerseniz siz de okan bayülgen sevgilisi selin atasoy ile alakalı düşüncelerinizi, yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce okan bayülgen ile selin atasoy arasında ciddi bir şey var mıdır? Yoksa birkaç ay sonra bu ikili de bir birlerinden ayrılırlar mı? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Birkaç kelime ile diğer insanlarla paylaşmak istemez misiniz?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir