Web TV

Mehmet Metiner: Allah’ı Bile Kandırabilecek

Ekleyen:

Tarih:

Bu haberimizde izleyeceğiniz videoda AKP’nin fedailerinden olan, Erdoğan için canını vereceğini ve ‘biatse biat, iaatse itaat’ diye sosyal medyada videoları dolaşan Mehmet Metiner bulunmaktadır. Daha önce de benzeri skandallarda imzası olan Mehmet Metiner denilen bu insanı AKP’liler aralarında barındırmaya devam ediyorlar.

Sözüm ona müslüman olan bu insanlar -haşa- Allah’ı her türlü işlerine alet ediyorlar. Biz bu sözleri yazarken bile acaba bir yanlış yapıyor muyuz, acaba Allah’a karşı bir saygısızlık yapıyor muyuzdur diye düşünürken onlar bu ifadeleri söylemekten çekinmiyorlar.

Videoda da izleyeceksinizddir. Mehmet Metiner HaberTürk isimli yandaş medya kanalında bir müslümanın ağzına alamayacağı sözleri sarfetti. Güya cemaatin herkesi kandırdığını ve herkesi kandırabilme potansiyelinin olduğunu ifade etmeye çalışan Metiner ‘bunlar Allah’ı da kandırabilirler’ ifadelerini açık ve net bir şekilde ifade etti.

Mehmet Metiner Skandal AKP Deccal Sözleri

AKP’li müslüman diye geçinen Mehmet Metiner Allah hakkında ağza alınmayacak laflar sarfetti. İşte detaylar..

Mehmet Metiner’in Skandal Sözleri

Şunu da söylemelisiniz. Pennsilvanyadaki deccalın türkiyedeki takipçileri sadece devlet katmanlarına sızmış değil. Her birimizin partilerine sızmış, kripto unsurlar var. Kendi partimi katarak da söylüyorum. Dolayısıyla çok tehlikeli bir örgütler. Allah’ı bile kandırabilecek…

Mehmet Metiner isimli insan aynen bu ifadeleri kullandı. izlemek isteyenler için video haber detayında paylaşılmıştır.

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir