Sağlık

Kilo Vermek İsteyenler Zayıflama Ürünlerine Dikkat

Ekleyen:

Tarih:

Zayıflama ürünleri özellikle son 7-8 yıldır türkiye gündemini yoğun bir şekilde işgal ediyor. Her ne kadar TV kanallarında zayıflama ilaçlarının zararlarını anlatan insanları göremesekte netice itibariyle alttan bir desteğin olduğunu yapılan reklamlardan görmekteyiz. Bir kanala bakıyorsunuz yaptığı bir programda doktor olduğu iddia edilen adamın birini çıkartıyorlar ve çok bir şey biliyormuş gibi konuşturup arkasından da bir zayıflama ürünün reklamını yapıyorlar. O zayıflama ürününün bir işe yaramadığı, hatta insanı öldürdüğü ortaya çıkınca da ne o doktor ekranlara çıkıyor ne de bir haber alabiliyoruz..

Bu her ürün için geçerli olmasa da çoğusu için böyledir. Zaten zayıflattığı söylenen zayıflama ürünlerinin her zaman bir ortak noktası vardır. O da genelde işe yaramıyor olması oluyordur. İçerisinde kullanılan malzemelere kadar birçoğu aynı yerden çıkarken sadece isimleri, markaları ve reklam şekilleri değişiyor.

Bir zaman bakıyorsunuz zayıflama ürünü diye size kapsüller veriyorlar, bir sonraki yıla baktığınızda size toz formatında bir ürün geliyor. Bunlar tutmayınca jel satarak zayıflayacağınızı söyleyenlerin yanı sıra şimdi de uyuyarak zayıflayacağınızı söyleyen insanlar artıyor. Bunların hepsinin mantığı aynı olmakla birlikte ortak hedef insanları kandırmaktan öteye gitmiyor.

Eğer zayıflama ürünlerini kullanacaksanız kullanmadan önce çok ama çok dikkatli olunuz. Kullanıcı Yorumları, Şikayet sitelerini iyice araştırmadan ürün satın almayınız. Reklamlarda iyi görünen bir ürün aslında hiç bir işe yaramıyor olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir