Kadın

Karbonat Maskesi Yapanlar Yorumları Paylaşıyor

Ekleyen:

Tarih:

Karbonat Maskesi adında yeni bir ürün piyasaya çıkmış ve bu yazımızda -umuyoruz- karbonat maskesi yapanlar ürün hakkında kullanıcı yorumları ve şikayetleri yazarak diğer insanların bilinçlenmesine yardımcı olmaktadırlar. Öncelikle karbonat maskesi nedir? Tam olarak ne işe yaramaktadır ve kullanımı neticesinde bir yan etkisi olmakta mıdır gibi sorulara cevap vermeye çalışalım.

Bu ürün adından da anlaşılacağı üzere karbonat kullanılarak hazırlanan bir cilt bakım kremidir. Akne, sivilce ve diğer cilt lekelerinde düzenli olarak kullanıldığında gelişme sağlandığı belirtilirken bir yan etkisinin olmadığı satış sitesinde iddia edilmektedir. Herkesin karbonat maskesini kullanabileceği söylenirken önemli cilt rahatsızlığı olan kimselerin kullanmaması gerekmektedir.

Karbonat Maskesi az önce belirttiğimiz üzere cildin yenilenmesini, ölü hücrelerin temizlenmesini sağlayan bir yardımcı üründür. Bir ilaç olmayıp kalıcı tedavi sağlamamaktadır. Fakat düzenli olarak kullanıldığında cildin gerilerek daha güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilir. Gözle temasından kaçınınız. Genital bölgelerde kullanılmamaktadır.

Karbonat Maskesi Yapanlar

Karbonat maskesi yapanlar yorumları ve şikayetleri bu yazımzıda paylaşarak kullanmak isteyenlere yardımcı oluyorlar.

Karbonat Maskesi Yapanlar

Satış fiyatı 59 TL olan karbonat maskesi ile alakalı siz de düşüncelerinizi karbonat maskesi yapanlar başlıklı bu yazımızda paylaşarak bu ürünü kullanmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz. Sizce karbonat maskesi gerçekten işe yarıyor mudur? Bu konuda ne düşünmektesiniz?

1 Comment

  1. islim

    25 Eylül 2016 at 01:35

    arkadaşlar internette satılan karbonat maskesi isimli ürünlerle evde yapılan karbonat maskesi arasında nasıl bir fark var. İnternetten hazırını alıp kullanırsam da etkisini görür müyüm? Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir