Asayiş

İş Başvurusu Tuzağıyla Tecavüzcü Sapık Yakalandı

Ekleyen:

Tarih:

Çocuk istismarı ülkemizde son birkaç yıldır tavan yapmış desek yanlış söylemiş olmayız. Manisa’da küçük yaşta bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan bir zanlıyı yakalamak amacıyla öyle bir oyun oynadı ki helal olsun demekten başka bir şey diyemedik. Türkiye’nin bu büyük ayıbını yapan sapıklardan bir tanesi de Manisa’da çıktı ortaya. Küçük yaştaki kız çocuğuna cinsel istismar yaptıktan sonra kayıplara karışan bir kişiyi polis hiç zorlanmadan yakaladı.. Kaçağa ulaşmak neredeyse imkansızdı. Fakat polis öyle bir oyun oynadı ki sapık tacizci kendi ayaklarıyla adeta polise teslim oldu.

Manisa’da 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduktan sonra olay mahalinden kaçan 23 yaşında M.T. isimli şahıs tespit edilmesine rağmen günlerce kendisine ulaşılamadı. Netice itibariyle polis telefon bilgilerine ulaşıp “İş başvurun kabul edildi” diyerek kendisine yem attı. Bu yemi yiyen sapık kıskıvrak yakalandı.

Olay 15:40 sularında 1. anafartalar mahallesinde bulunan gazi osman paşa bulvarı üzerinde yaşandı. Sapık, 12 yaşındaki küçük kızı sokakta takip edrek kimselerin olmadığı bir yerde cinsel istismara başladı. Çocuğun çığlık atması üzerine olay yerinden hızla uzaklaşan M.T., olay yerine gelen ekiplerin güvenlik kameralarını incelemesi üzerene tespit edilip bilgilerine ulaşıldı. Daha sonra arayıp yapmış olduğunuz iş başvurusu kabul edildi denilerek şahsa bir adres verildi. Adrese giden M.T. yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir