Gündem

İlişki Durumu Evli Neden Bitti? Final Yapıyor

Ekleyen:

Tarih:

İlişki durumu evli neden bitti? Bu haberimizde Show TV’de yayınlanan ilişki durumu evli dizisi final yapıyor, bunun sebebi nedir diye merak eden ziyaretçilerimizle detayları paylaşacağız. Geçtiğimiz sene ilişki durumu karışık olarak yayın hayatına başlayan dizi önceleri tutulmuş olsa da isim değişikliği nedeniyle ve senaryosunun ilgi görmemesinde mütevellit final yapma kararı aldı. Şimdiye kadar isim değiştirden sonra sadece 3 bölüm yayınlayan ve 4. bölüm ile ekranlara veda edecek olan dizisin oyuncu kadrosu da oldukça zengin ve güçlüydü…

Senaristinin Gani Müjde olduğu ilişki durumu evli dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturmaktaydı. Oyuncuları arasında ise Berk Oktay, Serenay Aktaş, Seren Şirince, Canan Çamyurdu, Nurseli idiz gibi oldukça ünlü isimler yer alıyordu fakat netice itibariyle istenilen reyting hedeflerine ulaşamayınca önceki final yapan dizilerde olduğu gibi bu dizide final yapma kararı aldı.

İlişki Durumu Evli Neden Bitti

İlişki Durumu Evli Neden Bitti

Bu hafta yayınlanacak olan 4. bölüm ile birlikte final yapacak olan ilişki durumu evli dizisinin yeni bölümü 22 Ekim 2016 Cumartesi saat 21:00’da Show Tv ekranlarında yayınlanacaktır. Konuyla alakalı olarak siz de yorumlarınızı bizimle paylaşabilir, dizinin neden bittiği hakkındaki fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.

ilişki durumu evli neden bitti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir