Dünya

Green Card Başvuruları Son Gün 7 Kasım!

Ekleyen:

Tarih:

Birçok defa bu konuyu yineleyerek gündemde tutmaya çalışıyorum. Daha önce de green card başvuruları ile alakalı birkaç yazı yazmış, başvuru nasıl yapılır, ücretsiz olarak nasıl green card başvuru formu doldurabiliriz gibi sorulara yanıt vermiştim. Bugün ise green card başvurularının sonlarına doğru yaklaşırken henüz başvuru yapmamış olan insanlar için bir hatırlatma yapmak istedim.

Öncelikle başvurunuzu ücretsiz olarak resmi internet sitesi olan www.dvlottery.state.gov adresinden yapabilirsiniz. Bunun için hiç bir yere ücret ödemenize gerek yok. Başvuru oldukça kolay bir şekilde sizin tarafınızdan da yapılabilir. Dilerseniz konuyla alakalı olarak youtube.com sitesinden green card başvurusu nasıl yapılır diye aratarak çıkan videoları da inceleyebilirsiniz.

Green Card Başvuruları

Değerli ziyaretçi! Eğer green card çekilişine katılmak için başvuru yapacaksanız lütfen son güne bırakmayınız zira genelde insanlar son güne bıraktığından dolayı sunuculara ciddi yüklenmeler olmakta ve siteye erişim zaman zaman sağlanmamaktadır. Bu nedenden dolayı bir an önce yapmanız işinizi şansa bırakmaktan daha iyi olacaktır diye düşünmekteyim. 4 Ekim 2016’da başlayan green card başvuruları 7 Kasım 2016’da son bulacaktır.

Benzer Haberler

6 Comments

 1. Zeki

  20 Ekim 2016 at 00:55

  Erken başvuru yapmanın ya da son güne bırakmanın bir faydası ya da zararı olur mu? Cevaplarsanız memnun olurum. İyi günler.

  • Dikey Haber

   20 Ekim 2016 at 10:29

   Son güne bırakmazsanız elbette daha iyi olur. Fakat son gün yapsanız da bir şey kaybetmezsiniz. Yani hiç bir zararı olmaz.

 2. Samet

  7 Kasım 2016 at 13:24

  Bugün Türkiye saati ile kacta bitiyor başvuru

 3. Kübra

  7 Kasım 2016 at 13:36

  7 kasım’da (bugün) saat kaçta bitiyor peki?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir