Spor

Fatih Terim Bursaspor’un Başına Geçebilir

Ekleyen:

Tarih:

Bursaspor’un teknik adam arayışları büyük bir hızla devam ediyor. Son olarak Bursaspor başkanı Ali AY’ın almanyaya gitme nedenlerinden bri tanesi de Almanya’da bulunan bir teknik adam ile görüşmekti. Bunun yanı sıra Bursaspor’un 2. başkanı Ali Ademoğlu yapmış olduğu açıklamalarda teknik hoca arayışlarımız sürüyor. Hatta konuyla alakalı Fatih Terim’le görüştüm. Kendisine şakayla karışık “sizin gibi bir şampiyonların hocasını Bursaspor’da görmek isteriz” diye söyleyince o da bunun pekala mümkün olduğunu fakat şimdilik bu teklifi kabul edemeyeceğini, milli takımda bazı sorunların olduğunu önceliğinin bu sorunları halletmek olduğunu belirtti.

Açıklamasının devamında ise Fatih Terim’i çok yakında Bursaspor’un başında görebilirisniz. Bu hayal değil. Mümkündür. Önümüzdeki sezonda ya da bir sonraki sezonda Fatih Hoca ile bir anlaşma imzalayabiliriz diyen Ali Ademoğlu Fatih Terim’den daha öncelikle olan bir isim üzerinde durduklarını da belirtti. Şu anda Ali AY’ın Almanya’da olduğunu ve Tayfun Korkut ile görüştüğünü, henüz detayları bilmediğini ve sonucu şimdilik paylaşamayacağını belirtti.

Bursaspor Başkanı Almanya’dan döner dönmez sonucu kamuoyu ile paylaşacaktır. Gelişmeleri sizler için araştırmaya devam ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir