Gündem

Erkekler için Tüy Dökücü Mendil Var mı?

Ekleyen:

Tarih:

Bella tüy dökücü krem erkekler için kullanılır mı? Erkekler kıllardan nasıl kurtulur? Erkeklerin tüy, kıl problemleri insanlık tarihi kadar eskidir. Gerçi eskiden insanlar pek fazla bu durumu sorun haline getirmiyorlardı ancak yine de istenmeyen tüyler her dönemde vardı. Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen ürünler bu sorunları gidermede etkili olabiliyor. Elbette eskiden beri süregelen yanlışlar ya da istenmeyen durumlar bu şekilde sürüp gideceği anlamına gelmez. Bilim insanları her geçen gün yeni şeyler keşfediyor, yeni yöntemler buluyorlar. Son olarak biraz pahalı olsa da lazer yöntemi en çok tercih edilen daha doğrusu en etkili sonuçlar veren bir yöntemdir.

Fakat son zamanlarda bazı kişi ya da firmalar tarafından tüy dökücü kremler, ağrıtmayan ağdalar, tüy dökücü mendiller vs.. üretildi. Genelde kadınlara hitap eden bu ürünlerin erkekler için özel üretilenleri de bulunuyor. En son olarak üretilen ve insanlar tarafından hiç bir işe yaramadığı iddia edilen bella tüy dökücü mendil ile alakalı merak edilen ‘erkekler kullanabilir mi’ sorusuna bu yazımızda cevap vereceğiz.

Bella tüy dökücü mendil ile alakalı olarak daha önce de yazılar yayınlamış, sizlerin düşüncelerini paylaşabilmesi adına bella tüy dökücü mendil kullanıcı yorumları konusunu açmıştık. Gelen yorumlara baktığımızda ürünün işe yaramadığı, tüyleri kaldırmadığı vs.. iddia edilmekteydi. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını bilemiyoruz ancak almak isteyenlerin tedbirli olmaları gerekmektedir.

Bu mendili erkekler de kullanabilirler. Hem erkeklerin hem de bayanların kullanabileceği bu ürünün satış fiyatı kargo bedeliyle birlikte 59 TL’dir. 1 kutuyla temizlik yapılabilir mi? Bu uygulanacak olan bölgeye göre değişir ancak genel olarak insanlar 1 kutu alarak deneme yapmaktadırlar. Eğer memnun kalırlarsa fazladan sipariş ederek evlerinde saklıyorlar…

Bu konuda siz de bella tüy dökücü mendil ile alakalı aklınıza takılan soruları sorabilir, düşüncelerinizi bu ürünü kullanmak isteyenlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir