Dünya

DV2018 Green Card Başvuruları 1 Ekim 2016

Ekleyen:

Tarih:

Daha önce çeşitli vesilelerle green card başvuruları hakkında bilgiler paylaşmış olmama rağmen bir kere daha konunun güncel kalması adına green card başvurularının 1 Ekim 2016 tarihinde DV2018 için başlayacağını belirtmek istiyorum. Bu tarihten itibaren 30 gün içerisinde green card başvurularınızı online olarak hem de ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Dileyen insanlar ingilizcem yetmez, yanlış bir şey yapmayayım düşüncesiyle 80-100 lira gibi bir fiyat karşılığında konusunda uzman kişilşerden de yardım alabilirler fakat benim tavsiyem kendi başınıza başvurunuzu yapmanız yönündedir. Tabii ki takdir sizlerindir.

Green Card çekilişine katıldktan sonra beklemekten, normal hayatınıza devam etmekten başka bir şey gelmeyecek elinizden. Yani başvuru yaptıktan sonra sanki hiç bir şey olmamış gibi hayatınıza devam edin. Size çıkacakmış gibi ümitli olun fakat hiç çıkmayacak gibi de işlerinizden geri kalmayınız. Netice itibariyle dünyanın sonu değildir. Hayat her şeye rağmen devam etmektedir.

Green Card Başvuruları

Siz de başvurularınızı www.dvlottery.state.gov adresinden yapabilirsiniz. Takıldığınız hususları bu başlık altından ya da diğer green card konularından da yazabilirsiniz. Siz green card hakkında neler düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

2 Comments

 1. Seren

  1 Ekim 2016 at 03:18

  Merhaba, sayfaya giriyorum fakat daha açıklanmamış? Bir de teslim konusunda endişeliyim. Resmim tıpkı visa resmî gibi beyaz arkalı. Yardımcı olursanız çok sevinirim
  Teşekkürler

  • Dikey Haber

   2 Ekim 2016 at 08:35

   Merak edilecek bir şey yok. Pazartesi gününe kadar açılması gerekiyor. Resim konusunda da 5×5 ebatlarında yani vize fotoğrafı gibi fakat kafanız resmin tamamını kaplamayacak şekilde, her iki kulağınızın görünmesi gerekiyor eğer başörtüsü takmıyorsanız. Makyaj abartılı olmayacak ve saçlarınız toplu bir şekilde olacak. Kesinlikle resim üzerinde PhotoShop ve benzeri programlar ile oynama yapılmaması gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir