Sağlık

Dezpack Dukan Diyeti Kullananlar

Ekleyen:

Tarih:

Kilo vermek adına denemediğiniz yöntem kalmadı mı? Peki dezpack dukan diyeti hakkında bir bilginiz var mı? Yıllardır satışı yapılan dukan diyeti ile alakalı gerçek kullanıcı yorumları ve dezpack şikayetleri bu haberimizde paylaşılmaktadır. Satış sitelerinde 16 günlük kullanım için hazırlanmış setin fiyatı 149 türk lirasıdır. Bu türlü ürünlerden tam verim alabilmek için uzun süreli kullanım tavsiye ediliyor. Bu nedenle dez pack satın alacak kişiler 149 TL’den daha fazla ödeme yapabilirler.

Dez pack dukan diyeti adıyla satılan ürün aslında dukan diyeti değildir. Yani dukan diyeti ayrı bir şey, bu ürün ayrı bir şeydir. Fakat insanımız bu ürünü dezpack dukan diyeti adıyla bildiğinden dolayı biz de bu şekilde bir başlık kullanmayı tercih ettik. İnternet sitelerinde bu ürün ile alakalı araştırma yaparken üründen memnun kalanların yanı sıra üründen şikayetçi olanları da gördük. Yani bu ürünü aldığınızda yüzde 100 memnun kalacaksınız diye bir garanti bulunmuyor. Satın almadan önce lütfen bu uyarıyı dikkate alınız.

Dezpack Yorumları

dezpack dukan diyeti kullananlar

dezpack dukan diyeti kullananlar bu yazıda düşüncelerini paylaşmaktadırlar.

Bunların dışında dezpack dukan diyeti adıyla satılan bu ürünün kapsül ya da damla formatında olmayıp içeceklere karıştırılan toz formatında olduğu bilgisini de vermiş olalım. Yani bu tozu süt ya da meyve suyunun içerisine katarak tüketiyorsunuz. Satış sitelerinde anlattıklarına göre midenizde bir kelepçe görevi gören bu ürün şişerek yemek yemenizi engellemektedir. Daha doğrusu şişen midede iştahınız kesilerek yemek yeme isteğiniz ortadan kalkmaktadır. Eğer bu şekilde bir etkisi varsa gerçekten de zayıflamanız mümkün olabilir.

Dezpack Dukan Diyeti Etkileri

dezpack dukan diyeti içeceği

Dezpack dukan diyeti zayıflama tozu çilekli ve çikolatalı seçenekleri ile satın alınabiliyor.

Ürünün etkileri hakkında satış sitesinde bir malumata rastlamamış olsakta bu türlü ürünleri kalp-damar rahatsızlığı olan, panik atak olan, hamile ve emziren kişilerin kullanmamaları gerekiyor. Zira zayıflama ürünleri metabolizmanızı hızlandırdığından dolayı size zarar verebilir. Öte yandan kronik rahatsızlıkları olanların doktorlarına danışmadan kullanmaları yasaktır.

Bu ürünü eczanelerde bulmanız mümkün olmadığı için reçete ile de satılmaz. Bu nedenle doktorlar bu türlü ürünleri kullanmanızı tavsiye edilmezler. İlaç kategorisine giren zayıflama ürünü piyasada tek 1 tanedir. Zaten bir ilaç olmayan dezpack dukan diyeti bitkisel gıda desteği olarak tabir edilmektedir. Yine dezpack.com sitesinde türk gıda koteksine uygun olarak hazırlandığı belirtiliyor.

Dezpack dukan diyeti kullananlar

Siz de bu ürünü kullanmışsanız ve ürün hakkında gerek şikayet gerekse tavsiyelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak istiyorsanız yorum alanını kullanabilirsiniz. Diğer zayıflama ürünleri ile alakalı gerçek kullanıcı yorumları için www.kullaniciyorumlari.net sitesini ziyaret edebilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sizce dezpack dukan diyeti gerçekten işe yarıyor mu? Ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

1 Comment

  1. Metin Kılıç

    14 Ağustos 2016 at 09:33

    Bu haberimizde dezpack dukan diyeti ile alakalı aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz gibi ürünü kullandıysanız şayyet insanlar için faydasını görüp görmediğinizi de yazabilirsiniz. Eğer memnun kaldıysanız nereden aldığınızı, nasıl sipariş verdiğinizi vs.. belirtmeniz fayda sağlayabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir