Sağlık

Detofit Kullanıcı Yorumları Detofit 21 Gün Diyeti

Ekleyen:

Tarih:

Detofit diyeti ile kilo vermek isteyen insanların kafalarına takılan soruları detofit kullanıcı yorumları konusundan paylaştıklarını belirtmek istiyoruz. Bu konu altında aklınıza takılan sorularla birlikte ürünü kullandıysanız eğer düşüncelerinizi de paylaşabilirsiniz. Satış fiyatı 79 TL olan detofit 21 gün diyeti aslında bir diyet yöntemi olmayıp zayıflama ürünüdür. Bu ürünü satan kişiler aslında detofit ürününü yapmış olduğunuz diyet ile birlikte kullanırsanız daha etkili sonuçlar alırsınız derlerse daha doğru söylemiş olurlar.

Fakat satış sitelerini incelediğim zaman bu ürünün direkt olarak kilo verdirdiği, hem de hiç bir yan etkisinin ve zararının olmadığını söylediklerini görmekteyim. Değerli arkadaşlar lütfen sağlığınız açısından detofit 21 gün diyeti ya da diğer zayıflama ürünleri kullanmadan önce insanların o ürünler hakkında neler söylediklerini iyice okuyunuz.

Ayrıca hiç bir zayıflama ürününün sizi direkt olarak zayıflatmayacağını, aksine size zarar verebileceğini unutmayınız. Eğer bir zayıflama ürünü kullanacaksanız mutlaka spor, egzersiz yapıp yediklerinize ve içtiklerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Hele ki doğum yapmışsanız ve bebek emziriyorsanız kesinlikle hiç bir zayıflattığı iddia edilen ürünü kullanıpta hem kendinizi hem de bebeğinizi riske atmayınız.

Detofit Kullanıcı Yorumları

Eğer bu ürünü kullanacaksanız mutlaka detofit kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorumları ve şikayetleri okuyunuz.

Detofit Kullanıcı Yorumları

Siz de detofit kullanıcı yorumları başlıklı bu yazıda ürün hakkında düşüncelerinizi bu ürünü kullanmak isteyen kişiler ile paylaşabilirsiniz. Yapacağınız kullanıcı yorumları insanlara bir fikir verecektir.

4 Comments

 1. bircannn

  31 Ekim 2016 at 15:21

  arkadaşlar detofit aldım hiç bir etkisi olmadı iade ettim öbürünü oyaladılar iade yapmıcaz dediler zaman aşımına uğramış hakkım ı helal etmiyorum allaha havale edıyorum..sizde benim uğradığım hataya uğramayın

  • Nurda

   20 Kasım 2016 at 19:32

   Gercektenmi bende alicaktim herkes olumlu cevap verdi tek senin olumsuz cevabini gordum napcam ben

 2. sevgi

  10 Şubat 2017 at 14:05

  Hiç bir işe yaramayan detofit adındaki bu 21 gün diyeti ne etki gösterdi ne de yan etki. Olan verdiğim parama oldu. Paranızı sakın çöpe atmayın

 3. Ayda

  14 Aralık 2017 at 12:23

  Ben de aldım 4. Gündeyim 2 kilo gitti yemek listesi diyetisyenlerin verdiği gibi ama bu bitki çayı ve Shake bende çok işe yaradı iştahım açıktı şu anda açlık hissetmediğim için yemeğe saldırmıyorum tabiki sadece bunu içtim tamam değil günde yarım saat hızlı tempo yürüyüş yapıyorum ve verdiği hareketleri yapıyorum hiçbirşey başlı başına kilo verdirmez desteklemek lazım ben beğendim fiyatı da uygun geldi diyetisyene gitseniz ayda 120 TL civarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir