Sağlık

Cocodiet Tozu ve Yağı Emziren Kadınlar Kullanabilir mi?

Ekleyen:

Tarih:

Kimler cocodiet zayıflama tozu ve coco diyeti yağı kullanabilir? Emziren kadınlar ve hamileler cocodiet seti kullanabilirler mi? İşte bu soruların cevaplarına cocodiet kullananların sorularına cevap verdiğimiz bu yazıda paylaşılacaktır. Yeni bir ürün olan cocodiyeti öncelikle 18 yaşından küçük olanların, kalp rahatsızlığı olanların ve gebe kimselerin kullanmaması gerekiyor. Bunların dışında yeni doğum yapmış, bebeğini emziren kadınların da cocodiet tozu kullanmaması gerekiyor.

Sadece internette satışı yapılan cocodiet zayıflama tozu eczanelerde satılmıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından onayı olmayan cocodiet için tarım ve hayvancılık bakanlığı onaylığı olduğu öne sürülüyor. Neden sağlık bakanlığı değil, düşünmek lazım!  Belki çevrenizdeki aktarlardan da temin edebileceğiniz cocodiet tozu satış fiyatı şu anda 79 türk lirasıdır.

Cocodiet Yorumları

Dilerseniz yorum alanını kullanarak siz de cocodiet zayıflama tozu ve yağı ile alakalı olarak aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, eğer bu ürünü kullandıysanız cocodiet kullanıcı yorumları ve coco diyeti şikayetleri diğeri nsanlarl için yazabilirsiniz. Sizce bu ürünü kullanarak insanlar kilo verebilir mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

1 Comment

  1. Dikey Haber

    20 Ekim 2016 at 10:29

    Cocodiet hakkında aklınıza takılan soruları yorum alanından yazabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir