Sağlık

Chocolate Slim Aktarlarda Satılır mı?

Ekleyen:

Tarih:

Çikolata slim olarak da bilinenen chocolate slim zayıflama ürünü ile alakalı bu yazımızda sizlere aktarlarda ve eczanelerde satılıp satılmadığını paylaşacağız. Birçok insan chocolate slim kullanarak üründen memnun olmadığını belirtmektedir. Özellikle yorum ve şikayet sitelerini incelediğinizde ürün hakkında yüzlerce olumsuz yorumun olduğunu görebilirsiniz.

Chocolate Slim isimli bu ürünü Türkiye’den sipariş veremiyorsunuz. Sadece internet sitelerinde satılan bu ürünün kaynağı ise Avrupa’dır. Ürünün sitesine girip sipariş verdiğinizde, hatta telefonla arayıp siparişinizi verdiğinizde size ürünü Avrupadan göndermektedirler. Satış fiyatı 49 euro olan bu ürünü türkiyeden sipariş vermek isteyenler 100 liraya satın alabilmektedirler.

Eczanelerde satılmıyor. Aktarlarda satılmıyor. Sadece online olarak satılan bu ürünü iade etmek istediğinizde ise muhatap alacağınız kimse olmuyor. Yani iade edemiyorsunuz ve paranızı geri alamıyorsunuz. Bunları bilerek ürünü sipariş edebilir, kullanabilir ve yorumlarınızı da bu haberimizden paylaşabilirsiniz.

Chocolate Slim Kullanıcı Yorumları

Birçok kişinin merak ederek satın aldığı, zayıflama hayalleriyle kullandığı chocolate slim ile alakalı siz de düşüncelerinizi yorum alanından kullanmak isteyen diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Daha fazlası için yorumları inceleyiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir