Asayiş

Burger King Şikayetleri (Etleri Helal mi)

Ekleyen:

Tarih:

Bu yazımızda burger king şikayetleri paylaşılıyor. Gerek burger king personeli gerekse gönderileri helal-haram gibi konularda şikayet yazmak istiyorsanız bu haberimiz tam size göre. Son zamanlarda insanlar burger king, mcdonalds ve diğer yabancı firmaların etlerinin helal olup olmadığını soruşturmaya başladı. Peki gerçekten de satılan ürünler helal mi? Helal kesim mi? Bildiğiniz üzere domuz eti olmaması o ürünü helal kılmaz. Helal olabilmesi için islami usüllere göre kesilmesi gerekir. Bu yazımızda sizlerin fikirlerine yer vereceğiz. Yapacağınız yorumlarla insanlar burger king hakkında detaylı bilgiler sahip olacaklardır.

Elbette burger king hakkındaki şikayet ve önerilerinizi 444 54 64 numaralı müşteri hizmetleri hattından da iletebilirsiniz. Fakat maalesef ülkemizde tüm şirketlerin müşteri hizmtleri elemanları önlerindeki kağıtlardan ezberledikleri şeylerden ötesini söylemekten başkasını yapmıyorlar. Tamam. Kibar bir lisan ile konuşup, sizi ikna etmeye çalışıyorlar ancak sorunlarınız bu şekilde çözülmüş olmuyor.

Burger King Şikayetleri

Burger King Şikayetleri Burada Yazılıyor

Burger King ile yaşadığınız sorunları yorum alanından diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Siz de burger king şikayetleri başlıklı konuda firma hakkında neler düşündüğünüzü diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Ama asıl sorun bizim insanımızda. Bir konuda şikayetçi olduğu her hangi bir firmadan sonrasında alışverişini yapmaya devam ediyoru. Tepki olarak alışverişini kesse firma otomatik olarak kendini düzeltmeye başlayacaktır. Fakat sorun bizim insanımızda biraz da.. Siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir