Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları

Ekleyen:

Tarih:

Bu şehir arkandan gelecek oyuncuları başlıklı bu haberimizde dizi nerede çekiliyor, çekim yerleri nereledir? Daha sonrasında bu şehir arkandan gelecek konusu ile birlikte detaylı oyuncu kadrosu hakkında da bu haberimizde bilgiler verilecektir. Yapımcılığını AY Yapım’ın üstlendiği ve başrollerinde Memati olarak tanıdığımız Gürkan Uygun ve Kerem Bürsin’in yanı sıra renkli isimlerin olması bekleniyor.

Henüz bu şehir arkandan gelecek oyuncuları kesinleşmemiş olsa da başrol karakterlerinden 2 kişinin isminin belli olduğunu söyleyebiliyoruz. ATV’de yayınlanacak olan yeni dizi kış sezonuna damgasını vuracak gibi görünüyor. Kurtlar Vadisi dizisinden ayrıldıktan sonra pek fazla tutunamayan gürkan uygun bu dizi ile yeni sezonda adından söz ettireceğe benziyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek

Bu şehir arkandan gelecek oyuncuları arasından yakından bildiğiniz Gürkan Uygun başrolde oynayacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları

Bu şehir arkandan gelecek oyuncuları ve rolleri henüz tam belli olmasa da dizinin aksiyon türünde, sizi meraklandırıp bir sonraki haftayı iple çekeceğiniz türde bir dizi olacak. En azından sosyal medyaya sızan haberler bu yönde. Denizde bir sahne ile başlayacak olan dizi sonrasında gürkan uygun ve kerem bürsin maceralarıyla devam edecek. Birçok genç kızımızın ve delikanlının hayranlıkla izleyeceği yeni dizi hakkında gelişmeleri sizler için takip etmekteyiz. Siz de bu şehir arkandan gelecek oyuncuları başlıklı bu konumuzda düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir