Asayiş

Böyle Canilik Görülmedi! Babalarını Öldürüp Gömdüler

Ekleyen:

Tarih:

Batman’da 29 yıl önce bir olay yaşandı. Bir şahısla alakalı kayıp bildirimi yapıldı ve güvenlik güçleri kayıp şahsı aramaya başladı. Bir süre sonra bulunamayınca olayın peşini bırakan polis ve aile normal hayatlarına geri döndü.

Batman’ın Aydınlıkevler mahallesinde yaşanıyor bu olay. Mehmet P. isimli bir kişinin 29 yıl önce kaybolduğu ailesi tarafından emniyete bildirildi. Bir anda ortadan kaybolan şahıs ile alakalı polis arama yaptı. Mehmet P.’nin çocukları da babalarınn kayıp olduğunu ve baktıkları hiç bir yerde bulamadıklarını ifade ederek bu nedenden dolayı karakola başvurduklarını belirtti.

Aradan 29 yıl geçti. Her şey çocukların arasındaki anlaşmazlıkla başladı. Çocuklardan birinin anlaşmazlık yüzünden karakola gitmesinin ardından aslında Mehmet P. isimli şahsın kaybolmadığı, kardeşi tarafındna öldürüldükten sonra evlerindeki bahçeye gömüldüğü ifade edildi. Olay yerini inceleme altına alan polis bahçede yaptıkları kazıdan sonra Mehmet P.’nin bir bez parçasına sarılmış bedenine rastladı. Otopsi yapılmak üzere hastanenin morguına kaldırılan MEhmet P.’nin cesedinin ardından polis aile bireylerini sorguya başladı. Emniyete götürülen anne ve 2 çocuğun sorgusu halen devam ediyor. Olayla alakalı olarak soruşturma başlatıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir