Magazin

Bodrum Masalı Oyuncuları Arasında Yok Yok!.

Ekleyen:

Tarih:

Yeni dizi bodrum masalı oyuncuları ile ilgili açmış olduğumuz bu konumuzda bodrum masalı oyuncu kadrosu, dizinin konusu, nerede çekiliyor vs.. gibi sorulara cevaplar verilecektir.

Kanal D’de yayınlanacak olan yeni yaz dizisi projesinin tüm hazırlıkları tamamlandı ve ilk bölüm yayınlandı. Kanal D, yaz sezonu için 3 dizi ile seyirci karşısına çıktı. Bu dizilerden bir tanesi de bodrum masalı oldu. Bu dizinin fragmanları izleyici tarafından yoğun ilgi gördü. Fakat bir çok dizide olan durum umarım bu dizi başına gelmez. Bildiğiniz üzere bir çok dizi erken final yaparak aramızdan ayrılıyordu. Final yapan dizilerin çoğunun da fragmanlarına çok büyük ilgi gösterilmişti. Bu nedenden dolayı umarım bu dizi de erken final yapmaz diye söyledim.

Bodrum masalı oyuncuları arasından hem tanıdığınız hem de tanımadığınız isimler bulunuyor. Dizinin başrollerini Şevval Sam, Dilan Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Murat Aygen gibi isimler paylaşırken dizinin oyuncu kadrosunun tam listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Dizinin yapımcılığını TMC Yapım üstlenmiştir. Bu dizinin de geçtiğimiz sene yaz projesi olarak başlayan Aşk Yeniden dizisi gibi sezon başında da devam edip etmeyeceği şu anda merak konusu…

bodrum masalı oyuncuları

Bodrum masalı oyuncuları arasında yakından tanıdığınız ve uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Şevval Sam’da bulunuyor.

Bodrum Masalı Oyuncuları

Takip ediyorsanız eğer Şevval Sam’ın uzun zamandır kameralardan uzak olduğunu bilirsiniz. Bu dizi ile yeniden ekran karşısına çıkacak olan şevval sam’ın dışında diğer oyuncuları da belki bir çoğunuz ilk defa görecektir. Dizinin çekimleri dizinin adından da anlaşılacağı üzere Bodrum’da yapılmaktadır.

 1. Şevval Sam (Yıldız)
 2. Timuçin Esen (Faryalı)
 3. Alperen Duymaz (Ateş)
 4. Murat Aygen (Evren)
 5. Toprak Sağlam (Gözde)
 6. Hilmicem İntepe (Kelebek)
 7. Dilan Çiçek Deniz (Su)
 8. Bora Cengiz (Cenk)
 9. Serhan Onat (Uzay)
 10. Ebru Unurtan (Ceyda)
 11. Kaan Çakır (Cahit)
 12. Serel Yereli (Alara)
 13. Ezgi Şenler (Aslı)
 14. Nazlı Kar (Şule)
 15. Zehra Yılmaz (Rana)
 16. Tugay Bahşi (Mert)
 17. Basri Albayrak (Süha)
 18. Tülin Yazkan (İpek)
 19. Cemalettin Çekmece (Asım)

Bodrum Masalı Oyuncuları Yorumları

Evet. Siz de bodrum masalı oyuncuları hakkında aklınıza takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz. Öte yandan dizi oyuncuları ile alakalı düşüncelerinizi, dizideki rollerini de diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Dizi hakkındaki tüm gelişmeleri de bu yazımızdan takip edebilirsiniz.

1 Comment

 1. islim

  10 Temmuz 2016 at 01:20

  çok güzel ya beğenerek izledim ve çok beğendim. lütfen bu dizi devam etsin bitmeisn.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir