Kadın

Bim Aktüel Ürünleri 20 Ocak Kütahya Yemek Takımı

Ekleyen:

Tarih:

Bim’de 20 ocak 2017 Cuma’dan itibaren satılacak olan Kütahya Porselen 18 parça porselen yemek takımı özellike kadınlar hayli dikkatini çekmiş gibi görünüyor. Bu haberimizden bim aktüel ürünleri ile alakalı yorumları ve şikayetleri yazabilirsiniz. Herkesin merak ettiği porselen 18 parça yemek takımının fiyatı ise sadece ama sadece 40 türk lirasıdır. Bulunduğunuz bölgedeki BİM şubelerine sınırlı sayıda gelecek olan bu takımları siz de satın almak için aceleci olmalısınız.

Bu yemek takımının yanı sıra bu hafta hayli mutfak eşyası satacak olan BİM’in listesinde 3’lü sahan seti, 2’li teflon seti, Kavurma ve Haşlama Tenceresi, Krep Omlet Tavası, Sosluk, çay bardağı, reçellik ve daha birçok ürün satılacaktır. Burada saymış olduğumuz ürünlerin fiyatları 3 liradan başlayıp 40 liraya kadar devam etmektedir. Tavalar ortalama olarak 30-40 TL arasında olup reçellik gibi tek parça ürünlerde 3 liraya satılmaktadır.

20 Ocak 2017 Bim Aktüel Ürünleri Listesi

20 Ocak 2017 Cuma gününden itibaren tüm BİM mağazalarında satılacak olan diğer ürünleri incelemeniz adına aşağıdaki görseli paylaşmaktayız. Siz de kütahya porselen 18 parça porselen yemek takımı ve diğer ürünler hakkında neler düşündüğünüzü yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir