Web TV

Alparslan Kuytul Olay Videosu Rekor Kırıyor

Ekleyen:

Tarih:

Furkan Vakfı lideri olan Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin 15 temmuz darbesi öncesinde yaptığı bir konuşma sosyal medyada rekor kırmaya devam ediyor. Alparslan Kuytul yapmış olduğu konuşmada Recep Tayyip Erdoğan’ın Kalemi Kırılmıştır ifadelerini kullandı. Videoda Erdoğan’ın şimdiye kadar yapmış olduğu iyi şeylerin hepsinin bir bir kendi eliyle yok edildiği iddia ediliyor.

Alparslan Kuytul Tayyip Erdoğan’a verilen bütün şerefler elinden geri alınıyor ifadelerini kullanırken elinden geri alınıyor diye kastettiği kişilerin ya da şeyin ne olduğunu bilmesekte söylediklerine baktığımız zaman hakikaten de şimdiye kadar yapmış olduğu tüm güzellikler kendi eliyle bir bir yıkıldı, yıkılmaya da devam ediyor.

Alparslan Kuytul geri alınan şeyleri sıralarken ilk sıraya İsrail’e çekilen ‘one minute’ meselesini söylüyor. Sonrasında mavi marmara yüzünden israile çekilen restten bahsediyor. Tabii hem one minute hem de israile çekilen rest sonradan özürlerle vs.. ortadan kalkınca hatta israil tarafından yaptırım uygulanınca bunların hepsi de geri alınmış oluyor.

Alparslan Kuygul Erdoğanın Kalemi Kırılmıştır

Furkan Vakfı lideri Alparslan Kuytul recep tayyip erdoğan ile alakalı kalemi kırılmıştır ifadelerini kullandı. İşte o videonun tamamı…

Daha sonra Rusya’nın uçağını, çözüm sürecini, suriye devrimi, cemaatlerin önünü açması, başörtüsü vs.. tüm bunları sıraladıktan sonra bütün bunların teker teker elinden geri alındığını iddia ediyor. Daha da ötesi Suriye’nin darbeci, zalim, diktatör başkanı Başer Esad ile de anlaşma yapacağını iddia ediyor.

Erdoğan’ın Kalemi Kırılmıştır – Videonun Tamamı

Recep Tayyip Erdoğan’ın Kalemi Kırılmıştır videosunun tamamını yukarıdaki playerden izleyebilirsiniz. Son olarak elinde kalan Başörtüsü meselesinin de elinden alınacağını iddia eden alparslan kuytul’un bu videosunun 15 temmuz darbesi öncesinde yayınlanması sizce normal midir? Ayrıca videonun da sonunda Erdoğan ve AKP’yi uyararak dikkatli olmalarını tavsiye ediyor. Bunun da altını çizmek gerekiyor.

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir