Sağlık

Active Drops Damla Kullanıcı Yorumları

Ekleyen:

Tarih:

Kabızlık giderici olarak satışı yapılan active drops ile alakalı olarak bu sayfamızda kullananlar tarafından active drops şikayet / şikayetleri ve aktive drops kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Kabızlık, dünya genelinde insanların yaşadığı rahatsız edici bir durumdur. Bunun çözümü için yıllardır bitkisel yöntemler kullanılıyor olsa da herkes bundan haberdar olmadığından dolayı çoğu insan kabızlıkla yaşamaya alışmak durumunda kalıyordu. Fakat aktive drops adındaki bu ürün alışılmışı değiştireceğini iddia ediyor.

Öncelikle belirtmek isteriz ki bu ürün ilaç değildir. Doktor tedavisi yerine de geçmiyor. Eczanelerde satışı olmayan bu ürünü doğal olarak reçete ile de satın alamazsınız. Sadece internet sitelerinden ve bazı aktarlardan satın alabileceğiniz active drops damla fiyatı sadece 29 türk lirasıdır. +8 liralık kargo bedeli ile birlikte ödeyeceğiniz miktar 37 TL olmaktadır.

Active drops adındaki bu ürün çay ya da kapsül olmayıp yediğiniz yiyeceklere katıp tükettiğiniz bir üründür. Mesela akşam yemeğinde kuru fasülye – pilav  yiyeceksiniz. Bunun yanında da salata yapmışsınız. Dilerseniz salata içerisine dilerseniz de fasülyenin içerisine bir kaç damla ekleyerek tüketiyorsunuz. Sonrasında ise kabızlık sorunu unutup hayatınıza devam ediyorsunuz. Tabii bu bilgileri satış sitesinden alıp sizlerle paylaşıyoruz yani 100% bu şekilde etki edecektir diye bir kaide bulunmuyor.

active drops kullanıcı yorumları

Bu ürünü hem erkeklerin hem de bayanların kullanılmasında bir sakınca yoktur. Su ile birlikte tüketebilecceğiniz bu damla 1 bardak suyun içerisine 3 damla damlatılarak kullanılıyor. Aynı şekilde yemeklerinizin içine de 3-4 damla damlatarak kabızlıktan kurtulabilirsniz.

Active Drops Yan Etkileri

Bu ürünün satış sitesinde active drops yan etkisine rastlanılmadığı belirtiliyor. Fakat biz sizlere her hangi bir yan etki durumunda ya da beklenmedik bir gelişme esnasında doktora gitmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu türlü ürünlere hele ki internet sitelerinde satılıp da ne olduğu hakkında henüz tam bilgilerin olmadığı ürünlere dikkat etmenizde yarar vardır.

active drops

Active Drops Kullanıcı Yorumları

Bu ürün ile alakalı aklınıza takılan soruları sitemizin yorum kısmından sorabilirsiniz. Aşağıdaki yorum alanından siz de active drops kullandıysanız ürün hakkında varsa şikayetlerinizi ve önerilerinizi bu ürünü kullanmak isteyen kişilerle paylaşabilirsiniz. Öte yandan diğer ürünler hakkında aklınıza takılan soruları da kullanıcı yorumları isimli internet sitesinden yazabilirsiniz.

1 Comment

  1. ikbal yasar

    6 Ekim 2016 at 11:03

    Ben aldi m bes para etmedi bosuna paranizi cope atmayiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir