Kadın

Açlık Otu Zayıflatır mı? Kullananlar Yazıyor

Ekleyen:

Tarih:

Türkiye’de de zayıflama büyük sorun haline geldi maalesef. Önceleri sadece Amerika’da obezite çılgınlığı var deniliyordu. Bizdeki hemen herkes zayıf, en azından obez değildi. Fakat günümüz türkiyesine baktığımızda kilo ile sorunları olan o kadar çok insan var ki!. Bu nedenle zayıflama ürünleri hayli popüler oluyor, insanlar dünyanın parasını kilo vermek adına ödüyorlar. Bu haberimizde açlık otu adında satılan bir ürün hakkında insanların düşüncelerine yer vereceğiz. Gerçekten açlık otu zayıflatır mı birlikte öğreneceğiz.

Açlık otu, sadece aktarlarda satılan bir ürün olmakla birlikte internet sitelerinde ya da eczanelerde bulamayacağınız bir üründür. Çok etkili olduğundan dolayı yağların yakılmasını hızlandırarak çok kısa bir zamanda kilo vermenizi sağlıyormuş. Bilinen yan etkileri hakkında internette sağlam bilgilere ulaşamasakta yine de kullanırken dikkatli olmakta yarar vardır. Bilinen normal yan etkileri arasında ishal yapma olduğunu söylemek gerekiyor.

Bitki formatında satılan açlık otu kaynatılarak ya da demlenerek içilmektedir. Günde bir kere içilmesi tavsiye edilen bu ürünü gece yatmadan önce tüketmeniz gerekiyor. Öncelikle 3-4 bardak suyu kaynatıyorsunuz sonrasında ise 10-12 yaprak açlık otu içine koyarak normal bir çayın demlenmesini bekler gibi bekliyorsunuz. Yaklaşık olarak 10 dakika bekledikten sonra demlenen çayı kaldırıp gece olmasını bekliyorsunuz. Yatmadan önce 1 bardak içerek yatıyor ve sabah kalktığınızda yediklerinize de dikkat ederek işlerinizi yapmaya başlıyorsunuz.

Açlık Otu zayıflatır mı

Bu yazımızda açlık otu zayıflatır mı sorusuna cevap arayarak kullananların düşüncelerini yayınlıyoruz.

Açlık otu zayıflatır mı?

Gerçekten açlık otu zayıflatır mı? Bu soruya kesin bir yanıt veremiyor olsakta sizler için açlık otu kullananlar düşüncelerini yorum alanından paylaşacaklardır. Siz de aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Sizce açlık otu gerçekten işe yarıyor mudur?

Benzer Haberler

1 Comment

  1. deniz

    1 Eylül 2016 at 22:55

    kaç haftada kaç kilo verdiyor acaba

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir