Sağlık

Sebze Form Çorbası Almadan Yorumları Okuyun

Ekleyen:

Tarih:

Demet Akalın, Ebru Şallı, Seda Sayan gibi ünlülerin kullandığı sebze form çorbası ile alakalı gerçek kullanıcı yorumları ve müşteri şikayetleri okumadan sebze form çorbası almayınız. Aksi halde hem paranızı çöpe atmış olabilir hem de sağlığınızı riske atmış olabilirsiniz. Konuyla alakalı olarak birçok ünlünün instagram hesabından reklamını yaptığı sebze form çorba sadece internetten satılan, eczanelerde satılmayan bir üründür. Satış sitelerinde seçkin eczanelerde satılıyor denilse de eczanelerde satılmadığını üzülerek belirtmek istiyoruz.

Sebze form çorbasının içerisinde 2 farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesini gündüz vakitlerinde normal işlerinizi yaparken diğerini de geceleri uyurken kullanacaksınız. Gündüz kullanacağınız gündüz çorbası açlık hissinizi bastırarak, tok kalmanıza yardımcı olurken gece çorbası adındaki 2. ürün ise uyurken kilolarınızı yakmaya yardımcı olacakmış.  Bu mümkün müdür? Konuyla alakalı bilimsel bilgilere sahip olmadığımızdan yorum yapamıyoruz fakat ürünün satıldığı sitede bu şekilde açıklamalar yapılmaktadır.

Sebze form çorbasından tam bir etki görebilmeniz için ürünü düzenli olarak kullanmanız gerekiyor. Bunun içinde en az 1 aylık kullanım için sipariş vermelisiniz. Bu da kargo bedeli hariç 120 TL’ye tekabül etmektedir. Yani eğer 3 ile 5 kilo arasında bir fazlanız var ve bunlardan kurtulmak istiyorsanız 120 lira ödeyerek 1 aylık sebze form çorba sipariş vermelisiniz. Daha fazla kilo vermek istiyorsanız almanız gereken miktar doğru orantılı olarak daha fazla olacaktır.

Sebze Form Çorbası Yorumları

Siz de sebze form çorbası kullanıcı yorumları başlıklı bu haberimizde ürün hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir, ürünü kullandıysanız eğer kullanmak isteyenler için ürün hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Benzer Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir